• Netronik sp. z o.o. ul. Działkowa 30A Dąbrowa, 62-070 Dopiewo
  • ip@ip4isp.pl
  • +48 61 666 04 66

Korzyści

1. Brak uciążliwości związanych z pozyskaniem adresacji IPv4. Wszystkie niezbędne czynności związane z utworzeniem obiektów IPv4 wykonujemy w ramach umowy. Nie musisz znać się na zawiłościach związanych z adresacją IP oraz obsługą LIR i bazy danych RIPE.

2. Znakomita oferta cenowa w każdym wydaniu. Możesz zaoszczędzić nawet 14 tysięcy zł w roku!

3. Profesjonalne konsultacje i porady w zakresie użytkowania adresacji IP oraz obsługi obiektów w bazie RIPE,

4. Nasza adresacja jest gelokalizowana w Polsce, w odróżnieniu od nowych klas przydzielanych przez RIPE NCC z ostatniej puli 185/8, jak również innych klas adresowych wątpliwej reputacji krążących po rynku. Umożliwia to bezproblemowe korzystanie z zasobów, dla których nałożono ograniczenia licencyjne w zakresie globalnej dostępności do treści np. PLAYER.PL, VOD.PL, itp.

5. Adresacje typu LEGACY, które posiadamy i udostępniamy w ramach projektu nie są obwarowane zakazem udostępniania czy wydzierżawiania.

6. Ze względu na niemal zerową rotację Klientów, przydzielane przez nas adresacje nie pochodzą "z recyklingu".

Przestrzegamy przed krążącymi po rynku ofertami dzierżawy czy sprzedaży z podejrzanie niskimi cenami. Takie adresacje zazwyczaj były uprzednio "przepalone" przez spamerów i abuserów - są zasadniczo bezużyteczne i wymagają długiego procesu "czyszczenia", który jest długotrwały i nie zawsze w pełni możliwy.